Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Człuchowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Struktura organizacyjna

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Człuchowie jest placówką publiczną, korzystanie z pomocy Poradni jest dobrowolne i bezpłatne. Organem prowadzącym Poradnię jest Starostwo Powiatowe w Człuchowie. Poradnia jest jednostką organizacyjną powiatu człuchowskiego. Rejonem działania Poradni jest teren powiatu człuchowskiego. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny w stosunku do Poradni jest Pomorski Kurator Oświaty w Gdańsku. Siedziba Poradni mieści się w Człuchowie, przy ul. Szczecińskiej 20.

Organami Poradni są:

  1. Dyrektor Poradni;
  2. Wicedyrektor Poradni;
  3. Rada Pedagogiczna

 

Poradnia działa w ciągu całego roku jako placówka, w której nie są przewidziane ferie szkolne.

Dzienny czas pracy Poradni ustala dyrektor Poradni w uzgodnieniu z organem prowadzącym. Poradnia jest czynna przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Szczegółową organizację działania Poradni określa w danym roku szkolnym Arkusz Organizacji Poradni, opracowany przez dyrektora Poradni z uwzględnieniem rocznego planu pracy oraz planu finansowego Poradni i przekazany organowi prowadzącemu do dnia 21 kwietnia danego roku. Arkusz organizacyjny zatwierdza organ prowadzący Poradnię do dnia 29 maja danego roku.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marzena Kroplewska 09-05-2023 10:15:27
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marzena Kroplewska 09-05-2023
Ostatnia aktualizacja: Marzena Kroplewska 09-05-2023 10:15:27